صد و ششم

امروز سه شنبه 24 مرداد 91 هستش و ما چهارساله شدیم و به قول بعضی از دوستان 4 ستاره. مبارکمون باشه.. برنامه ی خاصی نداریم و مثل همیشه خودمون دوتاییم..

ولی متاسفانه انقدر این زلزله بد بود که تمام حس و حال و انرژیم رو گرفته، حتی یک لحظه هم اون صحنه ها از جلوی چشمم کنار نمیره. هر روز توی سایت های خبری، حرفای جدید، عدم رسیدگی و مظلومیت مردمی که الان همه ی هستی شون با خاک یکسان شده، عزیزانشون رو از دست دادن..

این روزا طاقتم خیلی کم شده، قبلا ها میگفتم چه جوری ادما با دیدن یه صحنه یا یک فیلم گریه شون میگیره ولی دیدم میشه چون الان خودمم اینطوریم، البته میگن دل که بسوزه، اشکم میاد دیگه.. سارا توی فیس بوک نوشته که داره میره اونجا، نوشته بود اگه کسی میخواد کمک کنه بهش خبر بده، دوست داشتم اگه اونجا بودم میرفتم ولی خوب حیف که نمیشه.تصور چنین اتفاقی هم وحشتناکه خیلی زیاد، اینکه عزیزاتو از زیر خاک دربیاری... وای خدایا به مردم ما رحم کن، بسه برامون دیگه این اتفاقات

دیروز داشتم به مامان میگفتم تمام حواسم به اخبار تلویزیون و خبرهاست که شاید یه خبر خوب توش باشه ولی متاسفانه همش خبر بده، هی تصاویر بد، تعداد بیشتر زخمی و کشته ها.. رو ببینم و زار میزنم برای مظلومیت هموطنام. شبیه زمانیه که بم زلزله اومده بود ولی فکر میکنم الان مشارکت و همکاری مردم بیشتره، خدا ایشالا به هرکی قدم خیر برمیداره پاداش و توانش رو بده..هرچند که امیدوارم که اینجور کمکا مقطعی نباشه، چون متاسفانه ما ملتی هستیم که جو و شرایط تاثیر زیادی رومون داره، تازه این طفلیا یکمی که سر و سامون بگیرن میفهمن که چی شده و چه اتفاقی براشون افتاده که اونوقت تنهاشون میزاریم.. ولی من خودم تنها کاری که میتونم اینه که دعا کنم براشون و صبر بخوام از خدا برای تک تکشون..

/ 2 نظر / 2 بازدید
الی

4ستاره شدنتون 4000 بار مبارک.روزهای عاشفانه و خوبی داشته باشین. دعات مستجاب عزیزم.دعای منم همینه

سارا

سالگرد ازدواجتون مبارک . هدیه من بهتون ارزوی خوشبختی هر روز بیشتر از روز قبلتونه . مبارکتون باشه [ماچ][قلب]