صد و سوم

الان که اومدم و تاریخ رو نگاه کردم دیدم واای چه مدت طولانیه اینجا هیچی ننوشته بودم، فکر نمی کردم اصلا نزدیک دو ماه شده باشه.. هرچند تصمیم گرفته بودم اگه اتفاق خوبی افتاد دیگه بنویسم که حداقل حس های خوبم اینجا به یادگار بمونه، تا اگه روزی روزگاری اینروزا رو خواستم مرور کنم سختیاش کمتر یادم بیاد..

و اون اتفاق خوب قبولیم توی امتحان زبانم هست که امروز بعد از یه دوره ی کاملا فشرده به نتیجه رسید و کلی خستگیم در اومد، یعنی واقعا از قورباغه هم بزرگتر شده بود و کم کم داشتم حس می کردم اصلا نمیتونم قورتش بدم، این جریانات خیلی باعث شده اعتماد به نفسم کم بشه و اذیت بشم ولی خوب بالاخره این مرحله هم تموم شد.

این مدت تمام برنامه ریزی هامون رو کرده بودیم، که حداقل با اینهمه انرژیه مثبتی که میفرستیم یه جوابی هرچند موقت بهمون بدن که خب ندادن، برای همین منم برای ترم بعد حتی پیش ثبت نام هم نکردم، ولی خوب امروز که دیدم قبول شدم، دیدم ما که فعلا نرفتنی هستیم پس بهتره که منم به کلاسم برسم، فعلا هم که سرکار نمیرم، پس بهترین گزینه است. برای همین زنگ زدم به موسسه که گفتن کلاس پره، ولی خوب من چون برنامه داشتم رفتم و در لیست انتظار ثبت شد اسمم، تا ببینیم اگه کسی نیومد به امید خدا من برم جاش.. مسئول ثبت نام میگه تو خوش شانسی حتما یک نفر نمیاد.. میخواستم بهش بگم شانسو نگو که من الان آخره شانسم.. خلاصه اینطوری شد که اومدم خونه و خوشحال و سبک بال وقت تلف کردم..

تازه وقتی هم رسیدم خونه دیدم بله همسرخان عزیزمون، همه جا رو با مواد شستشویه عالی شستننن، و همه جا حسابی براق شده بود. موقع برگشتن داشتم برنامه ریزی میکردم اول یکم بخوابم بعد برسم به کارا، یا برعکس.. ولی خوب به هیچکدوم نرسیدم وحسابی کیف کردم..

یکی از حساسیت های همسرخان توی مسائل خونه داری اینه که سطل زبانه و سبد داخل سینک تمیز باشن، و برای این کار حتما از وایتکس استفاده میکنه و چون من کلا با وایتکس زیاد میونه ی خوبی ندارم برای همین خیلی دیر به دیر ازش استفاده میکنم و لی خوب که وقتی میخواد کمک کنه یا اصلا وقتی من نیستم، وقتی بره سمت این چیزا نهایتا معلومه که برق میزنن دیگه..

خلاصه که خوشحال و خندان از خونه ی تمیز وقت تلف کردممم، تازه روزه هم نبودم و خیلی خوش به حالم شد. کلا همیشه ماه رمضان رو دوست داشتم و دارم اون حسای نابی که ادم توی این ماه داره ولی امسال برام خیلی شرایط معنوی ایجاد نشد و با این تایم طولانی بیشتر ضعفش بهم نمودار بود و چیزی از معنویتش رو درک نکردم، البته خوب چون تنهایی هم روزه میگیرم، یکی از دلایلش هم میتونه همین باشه.. خلاصه که فردا و پس فردا هم روزای ازاد هستن تا ببینیم چی میشه.. قراره دوشنبه بهم خبر بدن، برام دعا کنین که جوابشون مثبت باشه، برم به ادامه یادگیریم برسم..

فعلا برم تا بعد

/ 3 نظر / 2 بازدید
آمارین

چقد ازین قورباغه های لعنتی بدم میاد.کاش منم قورباغه ی بزرگ زندگیمو میتونستم قورت بدم باریکلا به همسرت. همسر من که عمرا ازین کارا نمیکنه

الی

سلاااااااااااااام دوست جون.موفقیتت رو تبریک میگم و امیدوارم برات جا باز بشه. من چهارشنبه برگشتم. میام مفصل برات مینویسم.

مهرگان

یادش بخیر اوون قورباغه.. خیلی به من کمک کرد..... پیروزی غرور افرینتون مبارک....