پست چهل و یکم

سلام خوبین؟

با این همه آلودگی هوا چیکار می کنید بچه های تهر ان؟ واقعا آدم ناراحت میشه که مردم دارن توی این هوا تنفس می کنن....

اینجا هم هوا سردههه، یعنی اصلا روی صفر یا مثبت نمیاد و فقط منفیه.. گاهی برف و البته این چند روز بیشتر بارونی بوده و خلاصه که فعلنا زمستون ادامه داره...

خودم هم خوبم و زندگی هم آروم و گذراست و روزمرگی ها ادامه داره و خبر خاصی هم رخ نداده..

فقط توی این هفته یه کاری کردم که البته از عکسی که گذاشتم تقریبا معلومه.. سه شنبه رفتم ارایشگاه و طی یه تصمیم گیری خیلی سریع موهامو تا همین حد که توی عکس هست کوتاه کردم و بغیر از چندتا تار باریک هرچی مش و رنگ مونده بود چیده شد... خیلی خوشم اومد چون حدودا 8-9 سالی بود که موهام بلند بود و فقط مرتبش می کردم ولی به این حد نمی رسید.

اومدم خونه و سشوار مرتب کشیدم و ارایش و اینا و منتظر همسرخان شدم. خییییلی خوشش اومد، می گفت همیشه کوتاه کن موهاتو. آخه از اول همیشه موهام بلند بود. می گفت مثل بچه ها شدی و چهره اتو جوون تر کرده (آخه دارم پیر می شم دیگه برای همون). خلاصه که اینطوری..

چهارشنبه هم رفتم برای پاکسازی پوست و این قبیل قرتی بازیا که خانمه داشت گولم می زد که مژه هامم فر کنم ولی گفتم باشه بعدا دیگه. ولی بعدش واقعا حس کردم خیلی پوستم بازتر شده و یه جورایی داره نفس میکشه. اینکارو اینجا نکرده بودم بار اول بود.  یه سری هم کرم بهم معرفی کرد که بگیرم.

اینجا از هرکی پرسیدم کرم ضد چروک چی خوبه؟ اصلا قبول ندارن که توی این سن استفاده بشه، برعکس ایر ان که می گن از 25 سالگی باید کرم ضد چروک رو شروع کرد.

خلاصه که این هفته یه ذره به قرتی بازیام رسیدم و کلی دارم با موهام کیف می کنم..

پریشب که داشتم با مامان صحبت می کردم گفتم یه عکس الان برات می فرستم که وقتی دید منو کلیی تعجب کرد که وااااای موهات چی شد و این حرفا... ولی خوشش اومد مامانمم..

قرار بود یه مقدار رژیم بگیرم و یه 3 کیلویی که اضافه بود رو کم کنم که موفق شدم و دو کیلوش کم شده. یعنی الان خیلی به خودم می بالمتشویق

امروز هم از صبح چون خونه بودم مثل یه خانم خانه دار از صبح به کارای خونه رسیدم و تازه بعد کلی وقت نهار درست کردم و عصری نهار خوردیم..

توضیح اینکه : ما چون ظهرا پیش هم نیستیم نهار درست نمی کنم و فقط صبحانه و شام می خوریم. اگه اضافه باشه من بعضی روزا نهار می خورم ولی معمولا نهار نداریم.

بعدش هم یه چرت 2 ساعته و خلاصه کلی خوش خوشانمون شد. یه بعدش دیگه هم اینکه عصری که بیدار شدیم چای خوردیم و همسرخان آماده شد و رفت سرکار و منم الان تا صبح تنهام.

الانم می خوام برم یه دوش بگیرم و بخوابم.خواب

/ 5 نظر / 2 بازدید
گیتی

به به ... مبارک باشه عزیزم....مدلشم خوشگله... حق با همسرته...موی کوتاه سنو کمتر نشون می ده.

عروس مسافر

موهات مبارک باشه عزیزم. منم هفتع پیش رفتم برای پکسازی پوست.از دکتر سوال کردم برای کرن ضد چروک و دور چشم گفت بهترین مارکهای فرانسویه.

دخملي

به به چه مدلي خوشگلي . مبارك باشه عزيزم [ماچ]

لیلا حنا

مبارک باشه. پس بگو یکدفعه باربی شدی دیگه[نیشخند] مو کوتاه میکنی ، خونه تمیز میکنی، پاکسازی پوست میکنی، دیگه چکار میکنی؟؟ اما یک نصیحت دوست جونم به نظر من کرم پیشگیری از چروک بگیر . از 25 سال به بالا کم کم باید پوست و چرب تر نگه داشت اما کرم دور چشم حتما حتما حتما و باز تاکید میکنم حتما برای دور چشمت استفاده کن.پوست دور چشم خیلی نازکه و زودتر از همه جا چروک میشه. مواظب خودت باش خوشگل

مهرگان

من که عاشق موی کوتاه هستم.... مبارکت باشه...