صد و بیست و یک

سال نود و دو رو خیلی خوب و با کلی آرزوهای خوب و کلی برنامه و هدف شروع کردیم ولی خوب همون هفته ی اول باز یه شوک اساسی رو رد کردیم و باز تمرین کردم صبور باشم و در مقابل سختیها کم نیارم و انقدر قوی باشم که بتونم همسرخان رو هم حمایت کنم.. باز داستان اقامت .. این داستان هنوز پروندش بازه و هر چند وقت یه بار یه شوک میدن بهمون. این دفعه هم نمیدونم چه جوری بود با اینکه بی اندازه نگران بودم ولی ته دلم یه جورایی اروم بود.هرچند متاسفانه نمیتونم و البته نمیخوام از تقصیری که متوجه خانواده همسرخانه بگذرم و با تمام وجود از خدا خواستم که بی خیالی و بی توجهیشون رو ببینه و این لحظات من رو ندید نگیره.. چون میتونستن این روزای نااروم کنارنکن باشن ولی خوب ... از خدا میخوام همسرخان بعدها یادش باشه و یادش نره کیا کنارش بودن و کیا نبودن..

یه اتفاق دیگه هم افتاد و من با دقتی خودم لپ تاپ نازنینم رو داغون کردم.. لیوان چاییم ریخت روش و دیگه هیچیییی و الان با گوشیم و به سختی دارم مینویسم اینجا..

کار ارتودنسیم رو هم شروع کردم و چند روزیش با سختی بود ولی خوب من از اول با سیستم دندان پزشکی مشکل نداشتم و کلا براحتی باهاش کنار میام اما خوب باید دو تا دندون بکشم که دو سه هفته دیگه میرم سراغش. 

از امتحانم هم بگم که تقریبا داره خوب پیش میره و امیدوارم به خوبی بتونم سپریش کنم.. ازتون میخوام انرژی های مثبتتون رو برام بفرستین...

فعلا همینا... امیدوارم برای همه مون سال بسیا  خوبی باشه همراه با سلامتی و مو فقیت و برکت

/ 1 نظر / 2 بازدید
آمارین

خیلیا لپتاپشون با لیوان چایی از بین رفته. برای همین هیچوقت با این چیزاسراغش نمیرم من 6 سال ارتودنسی داشتم اما اخرش چیزی که میخواستم در نیومد. 2 تا دندون و 4 تا هم دندون عقل کشیدم براش